Karrier

Metrológus

A WM lelkes csapatába keresünk precíz, műszaki érdeklődésű kollégákat! Dinamikusan fejlődő, látványos lehetőséget kínáló üzletágban tevékenykedünk, akkreditált kalibráló és vizsgáló laboratóriumunkba felvételt hirdetünk metrológus munkakörbe.

Mérésekkel foglalkozunk. Helyben, a laborban, és helyszínen: tisztaterekben, raktárakban, üzemekben, ahol ezt a minőségbiztosítás megköveteli. Ez adja a munkánk dinamikáját. Van benne utazás, és irodai munka. Kapcsolatot kell tartani a felhasználókkal, és el lehet bíbelődni a műszaki részletekkel. Ha felkeltettük érdeklődésedet ez iránt a változatos és fejlődő terület iránt, várjuk jelentkezésedet metrológus munkakörbe:

Feladatok:

  • műszeres mérések elvégzése
  • mérési adatok feldolgozása, bizonyítványok, jegyzőkönyvek elkészítése
  • kapcsolattartás a felhasználókkal
  • kis csoportban, ütemezett feladatok végrehajtása
  • Budapest XV. kerületi központtal, de az ország egész területén

Elvárások:

  • legalább középfokú, műszaki végzettség
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • B típusú jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • metrológiai ismeretek
  • gyógyszeripari tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • változatos munkavégzés
  • szakmai képzések
  • támogató munkahelyi környezet

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a e-mail címen lehet.

Referenciák

Becton Dickinson Hungary Kft.Tatabánya-Környe
Becton Dickinson Hungary Kft.
Teva Gyógyszergyár Zrt.Debrecen
Teva Gyógyszergyár Zrt.
Xellia Gyógyszervegyészeti Kft.Budapest
Xellia Gyógyszervegyészeti Kft.
Mylan Hungary Kft.Komárom
Mylan Hungary Kft.
Richter Gedeon Nyrt.Budapest, Dorog
Richter Gedeon Nyrt.