Karrier

Mérnök metrológus

Dinamikusan fejlődő, hazai magántulajdonban lévő vállaltunk keres mérnök metrológus kollégát! Profi csapatunk támogatja különböző iparágak csúcsvállalatainak minőségbiztosítását.

Mérésekkel foglalkozunk. Helyben, a laborban, és helyszínen: tisztaterekben, raktárakban, üzemekben, ahol ezt a minőségbiztosítás megköveteli. Ez adja a munkánk dinamikáját. Van benne utazás, és irodai munka. Kapcsolatot kell tartani a felhasználókkal, és el lehet bíbelődni a műszaki részletekkel. Ha felkeltettük érdeklődésedet ez iránt a változatos és fejlődő terület iránt, várjuk jelentkezésedet metrológus és mérnök metrológus munkakörökbe:

Feladatok:

  • műszeres mérések elvégzése
  • mérési tervek, protokollok elkészítése
  • partnereink minőségbiztosítási támogatása
  • rendszervalidálás
  • monitorozó rendszerek tervezése, kivitelezése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • számítástechnikai ismeretek
  • B típusú jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • metrológiai ismeretek
  • gyógyszeripari tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • változatos munkavégzés
  • szakmai fejlődés, képzések
  • támogató munkahelyi környezet

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a e-mail címen lehet.

Referenciák

Meditop Gyógyszeripari Kft.Pilisborosjenő
Meditop Gyógyszeripari Kft.
Egis Gyógyszergyár Zrt.Budapest, Körmend
Egis Gyógyszergyár Zrt.
Xellia Gyógyszervegyészeti Kft.Budapest
Xellia Gyógyszervegyészeti Kft.
Richter Gedeon Nyrt.Budapest, Dorog
Richter Gedeon Nyrt.
Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt.Budapest
Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt.